O NAS

Jesteśmy importerem, dystrybutorem i producentem produktów służących podniesieniu standardów jakości w zakresie ochrony zdrowia i higieny warunków pracy.

Postaw na rzetelną i profesjonalną obsługę oferowaną przez naszych specjalistów.

Zaufali nam m.in. :

KONTAKT

Dzięki współpracy z nami otrzymasz niezawodne i skuteczne rozwiązania.

Łukasz

CEO

Mobile: +48 795 376 831
@: info@drive-one.eu

Maciej

Key Account Manager

Mobile:  +48 505 130 939
@: maciej@drive-one.eu

Kamil

Key Account Manager

Mobile:  +48 884 810 047
@: kamil@drive-one.eu

Paulina

Key Account Manager

Mobile:  +48 504 721 318
@: paulina@drive-one.eu

Monika

Key Account Manager

Mobile: +48 516 846 516
@: monika@drive-one.eu

Damian

Key Account Manager

Mobile: +48 783 712 137
@: damian@drive-one.eu

Michał

Key Account Manager

Mobile: +48 501 084 763
@: michal@drive-one.eu

Kasia

Key Account Manager

Mobile: +48 785 919 011
@: kasia@drive-one.eu

Jakub

Specjalista ds. Sprzedaży

Mobile: +48 667 653 087
@: jakub@drive-one.eu

Drive1 MED Sp. z o.o.​

ul. Ostrobramska 101
04-041 Warszawa​

NIP: PL1132914418

Adres biura/do korespondencji:
ul. Ostrobramska 101
04-041 Warszawa

+48 795 376 831
info@drive-one.eu

Magazyn

Pouch Logistic Sp. z o.o.
Ul.Słowikowskiego 81A
05-090 Raszyn
Hala H2 / gate 9 & 10
+48 735 045 997

Godziny pracy – poniedziałek-piątek:
8.00-17.00